Bakırköy Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy eşya depolama ev ofis eşyalarınızı depolayacak bir firmamı arıyorsunuz doğru adrestesiniz. Firmamız eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı hijyenik ortamlarda muhafaza ederek sizlere uygun depolama hizmetleri sunmaktadır. Depolama işinde öncelikle dürüstlük ve güven çok önemlidir, bu ikisi kesinlikle müşteri ile firma arasında en ufak bir şekilde sarsılmamalıdır, eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmaya güven duymalısınız kafanızın her zaman berrak olması için firmanın bu güveni sizlere vermesi, lazımdır.

Öncelikle depolama kolay bir iş değildir, depolama sorumluluk isteyen bir iştir eğer ki firma sorumluluğu alamıyorsa eşyalarınız hiç bir şekilde teslim etmeyin! Depolama güvencesi bir firma müşterisine nasıl sağlar.

  1. Eşyaların depolanacak alan hijyenik ve güvenilir olması, hijyenik dediğimiz zaman eşyaların iyi bir yerde muhafaza edilmesi şarttır aksi taktirde toz, kir, rütübet, çürüme, gibi benzeri vakalar ile karşılaşa bilirsiniz.
  2. Depolama sigortası kesinlikle ihmal edilmemeli, eşyaların önceden ekspertiz tarafından görülüp değerlerine göre depolama sigortası yapılmalıdır, bu sigortanın poliçesi müşteriye verilmelidir.
  3. Depolama güvenliği, gizli kamera özel güvenlik gibi güvenlik önlemleri alınması şattır.
  4. Depolama sözleşmesi, eşyalar önceden depolama şartları müşteri ile konuşulup her şey yazılı sözleşme ile yapılmalıdır.
  5. Depolama ambalajı, firmaya ait olan ambalaj işlemi eşyaların tek parçası bile açık götürülmeden her şey sitreç patpat koliler ile kalın bir şekilde paketlen melidir.

bakırköy-eşya-depolama-

En iyi depolama işlemleri bunlardır bunların hiç bir şekilde ihmal edilmemesi gerekir aksi taktirde sağlıklı bir depolama yapamazsınız, Bunları yaptığınız sürece eşyalarınız  ne kadar çok süre depoda durursa hiç bir zarar görmeden koydunuz gibi eşyalarınızı en ufak bir çizik görmeden alırsınız, Fakat firma bunları yapmıyorsa sizin talep etmeniz gerekir depolamada öncelikle ön analiz yapılır eşyalarınız evinizde ekspertiz tarafından bakılmalıdır.

Depolama işlerinde dikkat edilmesi gereken konulardan özellikle depolanması gerek eşyaların güzel bir şekilde paketlenmesi ve taşınmasını titizlik çerçevesinde yapılması gerekmektedir. Eşyaların muhafaza edilecek yerinde hijyenik olması önemlidir. Bakırköy evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra Bakırköy eşya depolama hizmetleri sizlere sunan firmamız ile iletişime geçe bilir ve daha fazla bilgiye sahip ola bilirsiniz.

Eşya depolama alanında bir çok şirket işle karşılaşa bilirsiniz fakat bunların içinde güvenilir firma bulmak oldukça zor ev depolama işi serbest bir meslek olduğundan dolayı herkes bu sektörde yoğunlaşmış bulunuyor.

ev depolamaBiz sizlere en iyi istanbul ev depolama firması ile taşıntırmak için elimizden geldiği kadar detaylı araştırmalar yaptık ve bunların sonucundan sizlere İstanbul eşya depolama firması ile karşılaştık en iyi depolama fiyatları ve çözümleri üreten bir firmadır.