Bakırköy Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Bakırköy Ofis Taşıma

Bakırköy ofis taşıma hepimizin gördüğü gibi ekonomik durumlardan dolayı çoğu insanlar ofis yerlerini taşımak zorunda kalıyor. 2010 ofis taşıma işlemlerinde %20 iken 2015 yıldan bu taşımalar %45 civarında bir artışa geçti ve çoğu insan ekonomik sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalıyor. Bakırköy ilçesi ve çevre illere en iyi nakliye hizmetleri sunuyoruz. Biz bu nakliye sektöründe çok eski bir firma olduğumuz için şehir içi şehirler arası demeden eşyalarınızı 7/24 nakil ediyoruz. Firmamız 24 tane 10 teker araç 15 tane orta boy araç ve 13 tane ufak araba olmak üzre 62 araç ile Türkiye geneli ofis taşıma hizmetleri sunuyoruz.

bakırköy-ofis-taşımaKurumsal ofis taşıma işlerinde çok büyük işlere imza atan firmamız sizlere en iyi nakliye hizmetleri sunmak için daha modern projelere çizerek günden güne nakliye işini daha kolay ve profesyonel, bir hale getiriyor. Çağın gelişmiş nakliye araçları asansörlü taşıma gibi benzeri son modern taşıma işlerini firmamız en iyi şeklide kullanarak taşıma işleriniz daha modern ve kolay bir hale getirmiştir. gelişmiş Avrupa standardı paketleme sistemleri ile eşyalarınız tek bir parça bile açık taşınmadan nakil ediliyor.  Biz bu işi yıllardan beri yaptığımız için taşıma işinde büyük bir  geçmiş ve tecrübe ye sahip bir firmayız.

Bakırköy ilçesinde ofisiniz veya  iş yeriniz’mi taşınacak siz tek bir çöpe bile dokunmadan bize haber verin biz en iyi şekilde eşyalarınızı taşıyalım, eşyalarınızı aldığımız gibi sizlere eski iş yerinize kurulumunu yapıp kullanıma hazır bir şekilde eskisi gibi yapalım. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden üstündür biz buna çok önem veriyoruz ona göre çalışıyoruz.

Özellikle İstanbul Avrupa yakasında her yıl 300 ze aşkın ofis taşınıyor ve taşımaların çoğunu firmamız %25 indirimli fiyatlar ile taşımaktadır. %10 aşkın şehirler arası ofis taşıma işlerini de yapan firmamız çoğu esnafımızın iş sıkıntısı nedeniyle başka şehirlere iş yerini taşınmasına katkı gösterme amacı il başlattığı %25 taşıma indirimleri ile hizmet vermektedir.

Aynı şekilde Bakırköy evden eve nakliyat işlerinde de yüksek kiradan dolayı insanlar çoğu zaman yer değiştirmek zorunda kalıyor ve bu durumda nakliye ücretlerini %15 gibi bir oranla düşüşünü etkiliyor.